Pouzdra, obaly a kryty na MacBook Pro 15 (2016 - 2017)

Rozmanitý výběr odolných pouzder, obalů a krytů na MacBook Pro 15 (2016 - 2017) láká k výběru. Kompatibilní kryty z kvalitních materiálů zajistí maximální ochranu pro váš přístroj. Vybírat můžete z módních barevných odstínů. 

Pouzdra, obaly a kryty na MacBook Pro 15 (2016 - 2017) neplní pouze ochrannou funkci

 

Nikdo si nechce poškrábat fungl nový mobil nebo laptop. Pokud přístroj používáte často, je nějaký ten škrábanec nebo ťukanec takřka nevyhnutelný. Můžete si dávat pozor, jak chcete a stejně váš drahocenný nástroj neuhlídáte. Jedinou účinnou ochranou jsou odolné kryty. Pokud máte vůči obalům osobní averzi, protože si přece nebude kazit high-tech dojem nějakým nevkusným plastem. Věřte nám, že po zhlédnutí nabídky originálních krytů Apple změníte názor. 

V čem jsou Apple kryty a obaly výjimečné?

 

Apple vyrábí obaly z polykarbonátu. Pokud jste o tomto materiálu nikdy předtím neslyšeli, hned vám vysvětlíme, s čím máte tu čest. Polykarbonát se v průmyslu používá pro výrobu ochranných štítů průmyslových strojů, využíván je i ve stavebnictví. Je to extrémně houževnatý materiál, který váš MacBook bez potíží ochrání před škrábanci a ťukanci a ztlumí také pády z výšky. Je pružný a tvárný, takže dokonale kopíruje přístroj. A protože je také lehký jako pírko, vy jako uživatel o něm prakticky nebudete vědět.

 

Apple nezapomíná ani na estetickou stránku

 

Zbožňujete všechny produkty Applu, protože se vám líbí hlavně jejich nadčasový design, čisté linie a neutrální barevné odstíny? V tom případě vás jistě potěší, že designéři vytvořili stejně esteticky dokonalou řadu obalů a pouzder. Kompatibilní kryty padnou na MacBook jako ulité. Jako bonus můžete vybírat z krásných a vkusných barevných odstínů. V případě, že přece jen chcete, aby vynikl hlavně samotný MacBook, sáhněte po diskrétním průhledném matném krytu, který na první pohled téměř nejde ani vidět.

 

MacBook Pro 15 není levná záležitost

 

MacBook Pro 15 je profesionální laptop, který je vhodný pro dlouhodobou práci. Má standardní velikost, tudíž je vhodný pouze pro občasné přesuny. Pokud jste často na cestách, doporučujeme zvolit jeho kompaktní variantu MacBook Pro 13.

Přečtěte si take:  Tipy pro cestovatele, parkování letiště Ostrava a jak jsem se vydal do Londýna.

Jednotlivé modely se liší typem procesoru, operační pamětí a velikosti úložiště. Některé modely mohou stát i desítky tisíc korun. Abyste vaši investici co nejlépe ochránili, vyplatí se vám vybavit váš MacBook odolným krytem i přesto, že má čestné místo na vašem pracovním stole a nikam s ním necestujete. 

Pouzdro má přímý vliv na životnost přístroje

 

Nejde jen o mechanická poškození. Pouzdra prodlužují životnost přístroje a citlivých komponentů. Blokují průnik prachu dovnitř přístroje, ochraňují postranní tlačítka a porty. Vaším cílem je, aby vám MacBook sloužil bezporuchově co nejdéle. 

Jak se starat o polykarbonátový kryt?

 

Pečlivou údržbu přístroje i ochranného pouzdra byste se měli věnovat alespoň jednou za měsíc. Pozor! Používejte vždy speciální přípravky, které jsou určené pro čištění citlivé elektroniky. Zapomeňte na běžné čističe skleněných povrchů. K pravidelné údržbě vám bude stačit měkký hadřík, který jste pravděpodobně našli uvnitř balení. Pokud nebyl součástí balení, pořiďte si hadřík na čištění dioptrických brýlí. V případě hrubých nečistot můžete hadřík velmi lehce navlhčit vodou. Nestříkejte čisticí prostředky přímo na displej. Obal stačí sejmout a očistit buď jen na sucho od prachu, nebo jej umýjte mýdlovou vodou a pořádně vysušte.

 

Náš tip, jak správně dezinfikovat

 

Dezinfikovat můžete tvrdé povrchy přístroje: displej, klávesnici a jiné vnější povrchy. Použijte dezinfekční ubrousek, který je napuštěný v 70% isopropylalkoholu. Ubrousek by neměl kapat, přebytečnou tekutinu vyždímejte. Vyhněte se bělicím prostředkům!